• Provozovna: Železná 8a
    619 00 Brno

  • Kontakt: +420 538 702 263
    info@adaquaeu.cz

Vážení obchodní přátelé,

V návaznosti na vyhlášení stavu nouze vládou České Republiky ze dne 12.3.2020 z důvodů šíření nemoci COVID-19 dočasně rušíme možnost osobních odběrů materiálu a maloobchodní prodej v účinnosti od pondělí 16.3.2020 do odvolání.


Zasílání zboží na stavby, nebo do Vašich provozoven bude pokračovat bez omezení.


V neodkladných případech (havárie omezující provoz), bude umožněn odběr materiálu na provozovně v následujícím režimu:
Soupis materiálů musí být předem zaslán na mail objednavky@adaquaeu.cz  nebo nahlášen na tel. číslech 736 630 612, 736 630 610. Materiál bude kompletně vychystán, a připraven na předem dohodnutém místě ve venkovní části areálu firmy. Osoba pověřená vyzvednutím zboží na výše uvedených kontaktech nahlásí čas příjezdu, zboží si odebere, a podepíše připravený dodací list, a jednu kopii nechá na místě.

V platnosti zůstává nařízení o odběrech materiálu do 3 000,- Kč bez DPH, které jsou realizovány platbou za hotové nebo platební kartou, s tím, že tyto odběry budou realizovány v případě zasílání na provozovnu dobírkou, v případě osobního odběru platbou předem na účet, a následným zaslání potvrzení o odeslané platbě.

Opatření pro řidiče MKD a vnitrostátní přepravy:

Nikomu z řidičů, nakládajících, nebo vykládacích zboží v areálu firmy nebude umožněn vstup do vnitřních prostor. Řidič se předem telefonicky nahlásí, po příjezdu do areálu přichystá vůz k nakládce/vykládce a po celou dobu nakládky/vykládky nebude smět opustit kabinu vozu. Předání dokumentů proběhne pomocí připraveného stojanu, na který bude možno dokumenty umístit.

Chápeme, že výše uvedené opatření mohou komplikovat běžné nákupy, ale možné podezření nákazy nemocí COVID-19 by vedlo k nucené karanténě dotčených osob a i k možnému uzavření jak naší, tak Vaší provozovny.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zásobování našeho skladu pokračuje, byť s menšími komplikacemi bez přerušení.

Jakmile bude možné tato opatření zrušit, budeme Vás ihned informovat.

Společnosti, které s námi spolupracují

Naši dodavatelé

Aquaram
HEYPAR
Hidroten
Jimtem
Lareter
Pimtas Plastik
Vandelande

Kontaktujte nás

Pošlete nám zprávu